Vizualizace kuchyní

Vizualizace kuchyní a jídelních koutů dnes běžně většinou zpracováváme v rámci hlavní obytného prostoru v bytě či rodinných domech. Mohou ale i dnes nastat případy, kdy tento prostor je samostatný a je oddělen od zbytku místností. Pak je nutné tedy vytvořit vizualizaci tohoto prostoru separátně. Design kuchyně většinou řešíme ve vizualizacích naším architektem. Jelikož u většiny developerských projektů nejsou kuchyně součástí bytových standardů a je na samotných klientech, jak si následně kuchyň zařídí. Tudíž se snažíme dělat návrhy dle současných trendů, pokud nám klient nedá inspiraci, dle jeho vkusu. Může nastat i opak, a kuchyňský prostor může být přesně definován. A to jak uspořádáním, materiály, tak vybranými spotřebiči. I zde je velmi důležité klást důraz na dobré umístění kamer a ihned od počátku ladit renderingy do předem daných perspektiv.

Důraz na detail

Většina záběrů v interiérech se tvoří s důrazem na prostor, aby developer ukázal co nejvíce místa v místnosti. To je správně, ale současně je nutno si uvědomit, že takto se ztrácí kouzlo kvality použitých textur, či samotných 3D modelů. Je tedy dobré mít na paměti, že i toto dokáže prodat. Proto je tedy vhodné vyhotovit i byť jeden pouhý rendering takové detailu. A uvidíte, že kolikrát dokáže zaujmout na první pohled více, než celková kompozice velkého prostoru.

Jídelna

Stolování, jídelní prostor, to je kapitola sama o sobě. Jde k ní přistupovat především z důrazem na místo. Prostorné místnosti dávají možnost použít kolikrát velké jídelní stoly se šesti až deseti místy k sezení. To však kolikrát není možno a tudíž jediné řešení v malých prostorách je i jít cestou barových židlí, které mohou být velmi efektně součástí kuchyní jako například barového pultu.

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.