Ložnice

Navrhnout a vytvořit místo pro kvalitní spánek není jednoduchá věc. Ve hře je několik aspektů. Je potřeba si ihned na počátku říci zda potřebujete pouze vizualizaci, nebo v rámci ní i pomoc architekta, který svou studii zpracuje až do podoby fotorealistické vizualizace. Vizualizace se snažíme dělat v co nejlepší kvalitě, kterou nám software nebo 3d modely umožňují. Zpracování vizualizace ložnice pouze do daného prostoru bez jakéhokoli zásahu architekta je většinou produkt, který potřebují developeři. Jde především o zpracování atraktivního renderingu, který má na první pohled okouzlit potencionální zákazníky projektu.

Vizualizace na míru architektem

Jestliže u řešíte interiér a to nejen ložnice, tak aby návrh absolutně odpovídal budoucí skutečnosti. Je nutné  mimo konečnou vizualizaci také udělat návrh architekta, který svou studii ztvární do podoby vizualizace nebo návrh předá grafikovi. A ten následně jeho myšlenky a návrhy převede do 3D. Je nutno počítat s tím, že tento návrh je samozřejmě složitější a náročnější. A to jak finančně tak časově.

Postup aneb co je důležité

Jako základní kámen je nutno mít výkresy a to jak půdorys místnosti tak řez kvůli výškám. Je nutno si vytyčit nějakou představu o stylu. Vhodné si ukázat na nějaké jiné referenci a tu si třeba určit jako inspiraci. To je nejlepší postup při tvorbě jednoduché vizualizace. Pokud se už ale bavíme o návrhu architektem, je zde tedy opravdu potřeba vydefinovat Vaše představy. Musíte brát v potaz, že architektonický návrh vychází také z nějakého vstupního zadání. A pokud je neúplné, je jasné, že pak v návrhu dojde  ke kolizi s Vašimi představami , začnou vnikat úpravy a předělávky. A to je samozřejmě problém, protože zde většinou platí, čím více se do konceptu zasahuje, tím je pravděpodobnější, že se odchýlíte od myšlenky, kterou archtitekt na počátku chtěl vytvořit.

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.