4F

Vizualizace ložnic

Navrhnout a vytvořit místo pro kvalitní spánek není jednoduchý úkol. Ve hře je několik aspektů. Je potřeba si hned na počátku říci, zda potřebujete pouze vizualizaci nebo v rámci ní i pomoc architekta, který svou studii zpracuje až do podoby fotorealistické vizualizace. Vizualizace se snažíme dělat v co nejlepší kvalitě, kterou nám software nebo 3D modely umožňují.

Zpracování vizualizace ložnice pouze do daného prostoru bez jakéhokoli zásahu architekta je většinou produkt, který potřebují developeři. Jedná se především o zpracování atraktivního renderingu, který má na první pohled okouzlit potencionální zákazníky projektu.

Fotorealistická vizualizace ložnice

Vizualizace na míru architektem

Jestliže řešíte otázku interiéru a to nejen ložnice, tak aby návrh absolutně odpovídal budoucí skutečnosti, je nutné, mimo konečnou vizualizaci, také připravit návrh architekta. Ten svou studii ztvární do podoby vizualizace nebo návrh předá grafikovi. Grafik následně jeho myšlenky a návrhy převede do 3D. Je nutno počítat s tím, že tento návrh je samozřejmě složitější a náročnější. A to jak finančně, tak i časově.

Vizualizace ložnice na míru
Vizualizace interiéru na míru

Postup aneb co je důležité

Základním požadavkem je mít k dispozici výkresy (půdorys místnosti i řez kvůli výškám). Je nutno si vytyčit nějakou představu o stylu ložnice. Vhodné je si styl ukázat na nějaké jiné referenci, a tu si určit jako inspiraci. To je nejlepší postup při tvorbě jednoduché vizualizace. Pokud se ale již bavíme o návrhu architektem, je zde tedy opravdu potřeba vydefinovat Vaše představy.

Je nutné brát v potaz, že architektonický návrh vychází také ze vstupního zadání. A pokud je neúplné, poté v návrhu dochází ke kolizi s Vašimi představami, a začínají vznikat úpravy a předělávky. A to je samozřejmě problém, protože zde většinou platí, čím více se do konceptu zasahuje, tím je pravděpodobnější, že se odchýlíte od myšlenky, kterou archtitekt na počátku chtěl vytvořit.

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.