4F

Vizualizace bytových domů

Hlavním odvětvím, kterým se zabýváme, jsou vizualizace bytových domů. V dnešní době, kdy je bydlení ve velkých městech čím dál méně dostupné, a to z hlediska nedostatečné výstavby, jsme připraveni Váš projekt prezentovat a ukázat zájemcům dříve, než bude stavba zahájena. Takto si jednoduše můžete ověřit, že bude o projekt zájem. Vizualizace a 3D grafika vám může celkově pomoci při hledání zájemců o bydlení i hledání možných investorů, kteří budou ochotní projekt zafinancovat.

Vizualizace a 3D grafika

Trendem hlavně v pražské výstavbě, jsou takzvané Viladomy. Ty se hojně staví v místech, kde je potřeba zahušťovat výstavbu a není zde prostor pro velké stavby. Vizualizace jsou jedinečným nástrojem, jak ukázat projekt v širších souvislostech a to v návaznosti na okolní výstavbu a vybavenost. Mnohdy se stává, že okolí není s výstavbou spokojeno. To může být velice nepříjemné, jak pro investora, tak pro obyvatele v okolí. Vizualizace mohou Váš projekt pomoci představit a najít společnou cestu v komunikaci s okolím a nakonec i se stavebním úřadem nbeo památkáři.

Vizualizace viladomu
Trendy vizualizace

Projekty bytových domů zpracováváme nejen v České republice, ale i do jiných zemí, jako je například Rakousko, Německo, Belgie. Máme velice zkušený tým, vyznáme se ve stavební dokumentaci a máme cit pro detail. Víme jak Váš projekt prezentovat a vyzdvihnout jeho přednosti.

Víme jak vizualizací prezentovat projekt
Vizualizace zahraničního projektu
Máme cit pro detail

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.