Vizualizace bytových domů

Hlavním odvětvím, kterým se zabýváme, jsou vizualizace bytových domů. V dnešní době, kdy je bydlení ve velkých městech čím dál méně dostupné a to z hlediska nedostatečné výstavby, jsme připravení Váš projekt prezentovat a ukázat zájemcům dříve, než bude stavba zahájena. Takto si jednoduše můžete ověřit. že o projekt bude zájem a celkově Vám vizualizace a 3D grafika může pomoci při hledání zájemců o bydlení, tak hledání možných investorů, kteří budou ochotní projekt zafinancovat.

vizualizace-bytoveho-domu-z-uloce-01

Trendem hlavně v Pražské výstavbě, jsou takzvané Viladomy. Ty se hodně staví v místech, kde je potřeba zahušťovat výstavbu a není zde prostor pro velké stavby. Vizualizace jsou jedinečným nástrojem, jak ukázat projekt v šírších souvislostech a to v návaznosti na okolní výstavbu a vybavenost. Mnohdy se stává, že okolí není s výstavbou spokojeno a to může být velice nepříjemné, jak pro investora, tak pro obyvatele v okolí. Vizualizace mohou Váš projekt pomoci představit a najít společnou cestu v komunikaci s okolím a nakonec i se stavebním úřadem, či památkáři.

vizualizace-viladomu-poled-ze-zahrady-01
vizualizave-viladomu-z-vnitrobloku-01

Projekty bytových domů zpracováváme nejen v České republice, ale i do jiných zemí, jako je například Rakousko, Německo, Belgie. Náš tým je velice zkušený, vyznáme se ve stavební dokumentaci a máme cit pro detail, jednoduše Víme jak Váš projekt prezentovat a vyzdvihnout jeho přednosti.

vizualizace-terasy-bytoveho-domu-01
vizualizace-teras-bytoveho-domu-01

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.