4F

Ceník vizualizací

(ceny jsou uvedeny bez DPH)

 

Ceny uvádíme pouze orientačně, vždy je lepší zavolat a probrat s námi konkrétní zadání.

Kolik Vás bude vizualizace stát? Ceny vizualizací jsou více, než cokoliv jiného, závislé na zadání zákazníka. Obecně se dá říci, že neexistuje možnost, jak bez kontaktu se zákazníkem určit přesné ceny také u typických realizací.

Cenu vždy ovlivňuje několik základních kritérií. U vizualizací obecně se jedná o požadovanou kvalitu a přesnost dodaných podkladů, množství klientem požadovaných variant, množství požadovaných pohledů a v neposlední řadě také náročnost klienta na kvalitu zpracování.

Mnoho klientů zvládne zaslat zadání emailem a komunikovat celý průběh zakázky telefonicky. Jsou ale náročnější klienti, kteří vyžadují v průběhu projektu několikanásobné osobní konzultace a záleží jim na každém detailu. Naproti tomu jsou také klienti, již nechají finální návrh na naší kreativitě. Ani jedna z variant není špatně, ale velice se liší v časové náročnosti daného projektu.

Jak budeme postupovat? Přečte si více o jednotlivých formách vizualizací

U vizualizace interiéru je stanovení ceny podobné. Poměrně zásadně ji ovlivňuje počet a složitost prvků, které naši 3D modeláři do interiéru modelují dle podkladů.

Samozřejmě je také důležitá kvalita podkladů. Z náčrtku rukou na papíře se Vaše představa přenáší hůře, než z kvalitně zpracovaných technických výkresů.

Totéž platí i u vizualizací staveb nebo exteriérů. Každý prvek se musí přenést, vymodelovat do 3D prostoru (veřejné osvětlení, lavičky, koše, rostliny, cesty, chodníky, parkoviště, automobily, nejbližší okolí, atd.)

Nicméně i tak jsme schopni definovat základní ceny, jež při dodržení standardního průběhu a počtu korektur mohou odpovídat. Rádi Vám ovšem vytvoříme cenovou nabídku na Váš projekt k vizualizaci ZDARMA.

Ceník vizualizace interiérů

Vizualizace koupelny od …………………………………………………….. 6 700
Vizualizace ložnice od ………………………………………………………… 6 700
Vizualizace samostatné kuchyně od ………………………………… 6 700
Vizualizace pracovny od ……………………………………………………. 6 700
Vizualizace obývacího pokoje od ……………………………………… 7 820
Vizualizace obývacího pokoje s kuchyní od …………………….. 12500
3D půdorys od ……………………………………………………………………. 5 100

Ceník vizualizace exteriérů

Vizualizace rodinného domu od 10 100
Vizualizace bytového domu, ceněno individuálně, dle obdržených podkladů.
Vizualizace katalogových domů – záleží na složitosti a množství. Při zajímavém objemu práce jsme schopni nabídnout množstevní slevu.

Ostatní

Virtuální prohlídka vybrané místnosti (1 panoramatický render) od 5 600
Virtuální prohlídka celého interiéru bytu, domu (aplikace + 5 panoramatických renderů)  od 33 900

Cena za zpracování 3D Animace

Litujeme, ale v tomto případě není možné cenu uvést ani orientačně. Jedná se o velice složitou disciplínu v oblasti 3D grafiky. Pokud u Vašich projektů uvažujete o ztvárnění formou animace, raději nám zavolejte, rádi a ochotně s Vámi 3D animace probereme.

Společně nalezneme to nejlepší řešení, které bude maximálně odpovídat Vašim přáním. Jsme schopni nabídnou i varianty a doporučení, která mohou ušetřit jinak zbytečně vynaložené zdroje.

Kam dál? Prohlédněte si naše reference vizualizací

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.