Ceny uvádíme pouze orientačně, vždy je lepší zavolat a probrat konkrétní zadání

Kolik Vás to bude stát? Ceny vizualizací jsou více než cokoliv jiného závislé na zadání zákazníka. Obecně se dát říci, že neexistuje možnost, jak bez kontaktu se zákazníkem určit přesné ceny i u typických realizací. Cenu vždy ovlivňuje několik základních kritérií. U vizualizací obecně, se jedná o požadovanou kvalitu a přesnost dodaných podkladů, množství klientem požadovaných variant, množství požadovaných pohledů a v neposlední řadě také náročnost klienta na kvalitu zpracování. Mnoho klientů zvládne zaslat zadání emailem a komunikovat celý průběh zakázky telefonicky. Jsou ale  náročnější klienti, jenž vyžadují v průběhu projektu několikanásobné osobní konzultace a řeší každý detail. Naproti tomu jsou klienti, kteří nechají finální návrh na naší kreativě. Ani jedna z variant není špatně, ale velice se liší v časové náročnosti daného projektu.

Jak budeme postupovat? Přečte si něco více o jednotlivých formách vizualizací

U vizualizace interiéru je situace podobná. Cenu poměrně zásadně ovlivňuje počet a složitost prvků, které naši 3D modeláři do interiéru modelují dle podkladů.

Samozřejmě je také důležitá kvalita podkladů. Z náčrtku rukou na kusu papíru se Vaše představa přenáší hůře, než z kvalitně zpracovaných technických výkresů.

Totéž platí i u vizualizací staveb, nebo exteriérů. Každý prvek se musí přenést, vymodelovat do 3D prostoru(veřejné osvětlení, lavičky, koše, rostliny, cesty, chodníky, parkoviště, automobily, nejbližší okolí, atd.)

Nicméně i tak jsme schopni definovat základní ceny, jenž při dodržení standartního průběhu a počtu korektur mohou odpovídat. Rádi Vám ovšem vytvoříme k vizualizaci ZDARMA cenovou nabídku, na Váš projekt.

Ceník vizualizace interiérů

Vizualizace koupelny od 5.900
Vizualizace ložnice, kuchyně, pracovny od 5.900
Vizualizace obývacího pokoje od 6.900

3D půdorys od 4.500 Kč

Ceník vizualizace exteriérů

Vizualizace rodinného domu od 8.900
Vizualizace bytového domu od 11.900
Vizualizace katalogových domů – záleží na složitosti a množství. Při zajímavém objemu jsme schopni nabídnout množstevní slevu.

Ostatní

Virtuální prohlídka vybrané místnosti (1 panoramatický render) od 4.900
Virtuální prohlídka celého interiéru bytu, domu (aplikace + 5 panoramatických renderů)  od 29.900

Cena za zpracování 3D Animace

Litujeme, ale v tomto případě není možné cenu uvést ani orientačně. Jedná se o velice složitou disciplínu v oblasti 3D grafiky. Pokud uvažujete u Vašich projektů o ztvárnění formou animace, raději nám zavolejte, rádi a ochotně to s Vámi probereme. Společně najdeme nejlepší řešení, které bude maximálně odpovídat Vašim přáním. Jsme schopni nabídnou i varianty a doporučení, které mohou ušetřit jinak zbytečně vynaložené zdroje.

Kam dál? Prohlédněte si naše reference vizualizací

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.