4F

3D půdorysy

Znázornění dispozic pomocí 3D půdorysů patří mezi velmi oblíbené formy prezentace.

3D půdorysy dokáží srozumitelně zobrazit i složitější prostory. Používají se například k prezentaci budoucím majitelům.

Perspektiva a moderní technologie, které jsou součástí 3D půdorysů, umožňují mnohem lepší vnímání finálního prostoru a pochopení jednotlivých návazností.

 

 

3D půdorysy nacházejí uplatnění na webu v interaktivních navigátorech

 

Moderní prodejní web pro developerský projekt si již dnes nedokážeme představit bez interaktivního navigátoru. Ten zákazníkovi v jednotlivých krocích ukazuje odkrytá patra a bytové jednotky. Dalším krokem v prezentaci může být právě zapojení 3D půdorysů. Jejich využití na webových stránkách je významnou konkurenční výhodou.

Rádi Vám pomůžeme s realizací interaktivního navigátoru i 3D půdorysů, a zlepšíme tak Vaši prezentaci na webových stránkách.

 

 

Katalogové listy bytů s 3D půdorysy dodají vašemu projektu exkluzivitu

 

Netřeba podotknout, že realizované 3D půdorysy se pak dají skvěle zužitkovat i v katalogových listech bytů. Zákazník si tak může ze schůzky s developerem odnést srozumitelnou formu svého předmětu zájmu. Kdo z prodejců se nesetkal s případem, kdy manželka zájemce o bytovou jednotku tápala nad klasickým půdorysem a pletla si vchod do bytu s výstupem na balkon?

Tento problém velmi snadno vyřeší právě prezentace formou 3D půdorysů, která tak srozumitelně a efektivně představí Vašemu zákazníkovi navržené půdorysy.

3D půdorysy

3D půdorysy využijí i projektanti a architekti

V naší praxi jsme se nejednou setkali se situací, kdy bylo nutné investorovi prezentovat složitější studie a hledala se ta nejsrozumitelnější forma. V mnoha případech hrála velkou roli i snaha zaujmout, a případně podpořit své šance ve výběrových řízení. Výhodou je, že se 3D půdorysy dají samozřejmě také animovat.

Velmi efektní tak může být odkrývání jednotlivých pater obchodního domu. V případě zájmu je možné realizovat i vytvoření uzavřené smyčky, kdy “kamera” krouží kolem půdorysu a ukazuje jej v 360° obletu.

Využití 3D půdorysů pro prezentaci:

  • hotelů a hotelových pokojů
  • restaurací
  • prodejen a provozoven
  • obchodních a nákupních center
3D půdorysy bytů

Jak postupujeme při realizaci 3D půdorysu?

Nestačí Vám již prezentace dispozic pomocí klasických plánů? Chcete své plány prezentovat efektivně a kvalitně? Rádi Vám připravíme 3D půdorysy dle Vašich představ. K realizaci budeme potřebovat 2D výkresovou dokumentaci. Domluva stylu a finální podoby prezentace pak již bude maličkostí.

Pro náročnějšího zákazníka máme k dispozici i náhled do naší knihovny prvků, kde si může vybrat konkrétní zařizovací předměty do interiéru.

Připravíme vám 3D půdorysy
Animované 3D půdorysy
3D půdorysy obchodních center

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.