Vizualizace interiéru s fotorealistickou kvalitou výstupu

Vizualizace interiérů se často používají pro podporu marketingu. Zde se vytvářejí například vizualizace obytných místností novostaveb, nebo developerských projektů, které se teprve začínají realizovat. Tyto vizualizace slouží čistě pro reklamní účely. V takovýchto volně pojatých návrzích není počítáno s elektroinstalacemí, přesnými dispozicemi, různými přípravami a ani s potřebami budoucích obyvatel bytu. Vše je přizpůsobeno tak, aby to vypadalo dobře „na obrázku“, ale nikde není zaručená reálná funkčnost a komfort. Takováto vizualizace slouží pouze jako inspirace, nikoliv jako návrh nebo dokonce projekt k realizaci.

 

Architekt dokáže vizualizací interiéru působivě prezentovat své myšlenky

Mezi naše časté klienty patří také architekti a  designeři, kteří navrhují interiér pro budoucí realizaci. Vizualizace v takovémto případě slouží k prezentaci návrhu interiéru směrem ke klientovi.  Díky vizualizaci lze prezentovat projekt ve srozumitelné formě i pro člověka, který nemá technické vzdělání ani představivost. Po schválení projektu se přistupuje k realizaci. Obecně je levnější a jednodušší dělat změny a úpravy v návrhu a 3D vizualizaci, než na stavbě při probíhající realizaci.

 

Vizualizace a návrh interiéru nejsou totéž. Dokážeme však obojí. Kontaktujte nás!

blok_01-vizualizace-moderniho-interieru_01

Co pro Vás můžeme udělat?

Připravíme Vám vizualizace obytných místností, restaurací, hotelů, komerčních prostor, kanceláří, obchodů, vše dle Vašeho přání. Zařízení interiéru jsme schopni vymodelovat z dodaných podkladů, nebo použijeme vlastní z profesionálních knihoven. Díky dnešnímu výpočetnímu výkonu moderních grafických stanic se vizualizace interiéru dostává do roviny, kdy cokoliv jiného, než fotorealistický výstup vizualizace zachycující přesnou podobu interiéru, je nežádoucí.

blok_02a-vizualizace-interieru-v-detailu-01
blok_02b-vizualizace-obývacíjo-pokoje-01

blok_03-vizualizave-celeho-interieru-01
blok_03_detail01-vizualizace-obyvaciho-pokoje-01
blok_03_detail02-vizualizace-kuchynskeho-koutu-01

KORUNOVACNI-PRAHA-vizualizace-rustikalniho-bytu

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.