4F

Vizualizace interiéru s fotorealistickou kvalitou výstupu

Vizualizace interiérů se často používají pro podporu marketingu. Zde se vytvářejí například vizualizace obytných místností novostaveb nebo developerských projektů, které se teprve začínají realizovat. Tyto vizualizace slouží čistě pro reklamní účely.

V takto volně pojatých návrzích není počítáno s elektroinstalacemi, přesnými dispozicemi, různými přípravami a ani s potřebami budoucích obyvatel bytu. Vše je přizpůsobeno tak, aby interiér vypadal dobře “na obrázku”, ale nikde není zaručená reálná funkčnost a komfort. Vizualizace interiérů slouží pouze jako inspirace, nikoliv jako návrh nebo dokonce projekt k realizaci.

 

Architekt dokáže vizualizací interiéru působivě prezentovat své myšlenky

 

Mezi naše časté klienty patří také architekti a  designeři, kteří navrhují interiér pro budoucí realizaci. Vizualizace v takovém případě slouží k prezentaci návrhu interiéru směrem ke klientovi. Díky vizualizaci lze prezentovat projekt ve srozumitelné formě i pro člověka, který nemá technické vzdělání ani představivost. Po schválení projektu se přistupuje k realizaci. Obecně je levnější a jednodušší zapracovávat změny a úpravy díky chytrému programu v návrhu a 3D vizualizaci, nežli poté na stavbě při probíhající realizaci.

 

Vizualizace a návrh interiéru nejsou totéž. Dokážeme však obojí. Kontaktujte nás!

Fotorealistická vizualizace interiéru

3d vizualizace interiérů bytu s emocemi

Připravíme Vám vizualizace obytných místností, restaurací, hotelů, komerčních prostor, kanceláří, obchodů, vše dle Vašeho přání. Zařízení interiéru jsme schopni vymodelovat z dodaných podkladů nebo použijeme vlastní z profesionálních knihoven. Díky dnešnímu výpočetnímu výkonu moderních grafických stanic a programů se vizualizace interiéru dostává do roviny, kdy je nežádoucí cokoliv jiného, než fotorealistický výstup vizualizace, zachycující přesnou podobu interiéru.

Fotorealistický výstup vizualizace
3D vizualizace bytu s emocemi

Vizualizace interiéru může pomoci i s otázkou, jak vymalovat

Chystáte se malovat nebo provádíte celkovou rekonstrukci a rádi byste viděli budoucí podobu interiéru před samotnou realizací? Právě 3d vizualizace interiéru bytu vám může pomoci. Ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo jiné části republiky, rádi vám pomůžeme.

3D vizualizace interiéru bytu
Jak vymalovat
Prezentace návrhu interiéru

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.