4F

Vizualizace staveb s emocemi

Vizualizace staveb jsou jedinečným prostředkem, jak představit stavbu mezi stupněm projektu a realizací. V současné době se vizualizace staly nedílnou součástí každého developerského projektu. Ekonomická výhodnost, oproti fyzickým zmenšeným modelům staveb, je neoddiskutovatelná. Pokrok v dnešní výpočetní technice a fyzikálně přesných renderovacích algoritmech nám dávají jedinečnou možnost, jak pro Vás připravit fotorealistické vizualizace, které mají pro laika mnohem větší vypovídající hodnotu, nežli směsice čar v podobě technických výkresů.

Díky moderním postupům vytváříme vizualizace staveb ve velmi krátkém časovém horizontu. Mnohdy schvalovací procesy zákazníka představují větší část harmonogramu projektu, než samotná výroba. Rendering vizualizací je možný do jakéhokoliv tiskového rozlišení. Menší projekty jsou otázkou dní, velké projekty zaberou i několik týdnů.

Fotorealistické vizualizace

Stylizovaná vizualizace

Samostatnou kapitolou je vytváření stylizovaných vizualizací staveb, které přinášejí emoce a posouvají tak technicky přesné představení nemovitosti do roviny umělecké. Vizualizace mohou být zasazeny do jakéhokoliv prostředí  zima, léto. Denní doby  západ slunce, noc. Takováto vizualizace by neměla chybět u žádného projektu, jelikož to, co vyčnívá z řady, zaujme.

Stylizovaná vizualizace
Večerní vizualizace

Pohled za oponu

U vizualizace staveb začínáme nejprve od 3D modelu budovy. K tomu, aby vizualizace vypadala opravdu fotorealisticky, je potřeba modelace co největšího počtu detailů, které stavba obsahuje. Dále musí být model bez chyb, aby se dal bezchybně vypočítat ve finálním renderu. Pro co nejlepší výstup je důležitá kvalitní technická dokumentace.

3D model budovy
3D model domu
3D model

S vizualizacemi staveb (rodinných domů, developerských projektů, kancelářských budov, dopravní infrastruktury) na profesionální úrovni máme více jak desetiletou zkušenost.

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.