4F

Vizualizace koupelen

Vizualizace koupelen jsou nedílnou součástí prezentací interiérů všech developerských projektů, a slouží také pro vizuální představu architektonických návrhů u menších staveb. Pro zpracování těchto vizualizací je nutné mít co nejlepší podklady, pokud jsou již dány. Nejdůležitější specifikací jsou obklady a dlažby. A to ne pouze textury, ale i formát, uložení a šířka spar.

Další věcí je samotná definice zařizovacích předmětů, které bude nutno použít. Pokud klient trvá na přesném osazení jednotlivých prvků, musí se dohledat v databázi výrobců, někdy jsou jejich 3D modely k dispozici a to zdarma. Někdy je ovšem nutno prvky vymodelovat na zakázku, pokud je nemáme v naší databázi. Je tedy opravdu nutné, aby klient bral v úvahu tuto problematiku a na počátku prací tyto požadavky přesně definoval.

Vizualizace koupelen v developerském projektu

Detaily - aneb co dokáže zachytit lidské oko

Další možností zobrazení toho, co se snažíme upřednostnit, je ukázka detailu. Grafika softwaru dokáže ukázat i to, co bychom pouhým okem již neviděli. A to je možnost naprosto detailního zobrazení různých věcí a to opravdu do velkých rozlišení. Například v koupelnách vůbec není špatný nápad ukázat v detailu krásu jednotlivých zařizovacích předmětů či armatur.

Tyto detaily jsou vhodné k dodání do tiskových materiálů jako kvalitní fotografie, místo nákupu různých snímků z databanky. Důležité je ještě při zadání zpracování těchto detailů definovat i velikost snímků, zejména rozlišení a formátů. Jelikož poměr a velikost stran mohou hrát také velkou roli při tvorbě těchto renderingů. Především je zde cílem ukázat design a na to je potřeba myslet od začátku až do konce tvorby těchto detailů.

Vizualizace zařízení koupelen
Vizualizace detailu v koupelně

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.