4F

Obývací pokoje

Obývací pokoje jsou alfa omega vizualizací interiérů. Obývací pokoj je místností, kde většinou trávíme nejvíce času. Je to místo, kde se setkává rodina a přátelé. Proto je důležité, aby nábytek v tomto prostoru zpříjemnil Vaše společně strávené chvíle. Tento nábytek by měl v první řadě splňovat požadavky na komfort i na design. U žádného projektu k bydlení, který se vizualizuje, by tyto vizualizace neměly chybět.

Zde by měli být hlavním požadavkem: prostor, design a pohoda. Hlavním pilířem návrhu jsou především atributy prostoru místností. Ty udávají možnosti, jak s návrhem dále pracovat. Druhou stranou mince mohou často být i pevně dané věci, které je nutno v návrhu dodržet. Pro příklad: podlaha a okna. Jsou to prvky, které vytvoří kostru návrhu, a zbytek se jim musí podřídit. Již mnohokrát se nám stalo, že kvalitní prostor i návrh byl zkažen jednou věcí, kterou bylo nutno dodržet třeba podlahou. Tudíž i zde je potřeba mít na mysli, že kvalitní snímek tvoří celková kompozice a slazení, nikoliv pouze pár pěkných stafáží.

Obývací pokoje

Relaxační kout - Galerie

Prostor k relaxaci nebo odpočinku nemusí být jen obývací pokoj. Určitým druhem místnosti k tomuto účelu mohou být i galerie a odpočinkové kouty. Jedná se místnost, kde si chceme  vychutnat chvíle klidu s dobrou knihou nebo příjemný poslech hudby.

Stačí jen malý prostor, pár nepatrných úprav a vaše oáza klidu a relaxace se může stát skutečností. Tento prostor může být ovšem část jiného celku, je tedy nutností jej dobře oddělit. Chce to pouze dobrý nápad a trochu inspirace. Určitým separačním prvkem mohou být posuvné stěny, závěsy, paravany, atd. Někdy také není špatné použít živou zeleň, právě naopak!

Realaxační kout
Vizualizace obývacího pokoje

Sedací souprava - dominanta prostoru

Vizualizace sedací soupravy

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.