K čemu slouží

Tyto vizualizace používají developeři pro své marketingové materiály a pro stavební úřad jako přílohu k technické dokumentaci. Díky těmto vizualizacím jsou schopni demonstrovat, jak bude projekt ve finále vypadat a jaké bude celkové uspořádání v dané lokalitě. Vizualizace zabírané z leteckého pohledu se dají použít například na webu jako navigátor pro budoucí klienty při výběru domu, který mají zájem v dané lokalitě koupit.

vizualizace-leteckeho-pohledu-na-rodinne-domy-01

Etapy

Často se stává, že projekt obsahuje více stavebních etap, které se postupně v rámci časového harmonogramu zpracovávají. Ve vizualizacích to znamená, že se doplňují (zakreslují) postupně tak, jak jsou jednotlivé etapy aktuální.

vizualizace-radovych-domu-pohled-na-ulici-02
vizualizace-radovych-domu-pohled-na-ulici-01

Co je potřeba

Tyto projekty mají jistá specifika v náročnosti pro výrobu. Jedna se o velké pozemkové celky, kde je kladen důraz na velikosti parcel, přesné zpracování veškerých cest, chodníků a v neposlední řadě rozmístění stafáží, jako jsou lampy, lavičky, zeleň. Vše musí korespondovat s reálným budoucím stavem. Jsou potřeba přesné materiály, kde jsou obsaženy veškeré technické výkresy k jednotlivým typům budov. Dále výkresy terénu, někdy bývají stavby zapuštěny ve svahu. Důležitá je i specifikace materiálů a to nejen u domů ale i u chodníku, apod.

vizualizace-vnitrobloku-bytovych-domu-01

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.