4F

Lokality obytných domů

Tyto vizualizace používají developeři pro své marketingové materiály a pro stavební úřad jako přílohu k technické dokumentaci. Díky tomu jsou schopni demonstrovat, jak bude projekt ve finále vypadat, a jaké bude celkové uspořádání v dané lokalitě. Vizualizace zabírané z leteckého pohledu se dají použít například na webu jako navigátor pro budoucí klienty při výběru domu, který mají zájem v dané lokalitě koupit.

Vizualizace pro technickou dokumentaci

Etapy

Často se stává, že projekt obsahuje více stavebních etap, které se postupně, v rámci časového harmonogramu, zpracovávají. Ve vizualizacích to znamená, že se doplňují (zakreslují) postupně tak, jak jsou jednotlivé etapy aktuální.

Bytový dům Sonáta Liberec
Vizualizace na etapy

Co je potřeba

Tyto projekty mají jistá specifika v náročnosti pro výrobu. Jedna se o velké pozemkové celky, kde je kladen důraz na velikosti parcel, přesné zpracování veškerých cest, chodníků a v neposlední řadě rozmístění stafáží, jako jsou lampy, lavičky, zeleň. Vše musí korespondovat s reálným budoucím stavem. Je nutné pracovat s přesnými materiály, kde jsou obsaženy veškeré technické výkresy k jednotlivým typům budov. Dále potřebujeme výkresy terénu, protože stavby bývají někdy zapuštěny ve svahu. Důležitá je i specifikace materiálů, a to nejen u domů, ale i u chodníku, apod.

Vizualizace, stafáže, výkresy

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.