4F

Vizualizace rodinných domů

Zpracováváme vizualizace rodinných domů pro různé druhy prezentace  od katalogů, webů, přes inzerci, až po billboardy. Častým zákazníkem bývají firmy, které například nabízejí projekty domů na klíč a potřebují zákazníkovi co nejlépe ukázat, jak bude rodinný dům vypadat. A to není díky vizualizaci nic obtížného. Kvalitní realistická vizualizace je základním kamenem každé moderní prezentace.

Vizualizace rodinných domů pro soukromé osoby

Vizualizace rodinných domů vytváříme pro zákazníky, kteří si například nechávají zpracovat projekt u architekta a chtějí si ověřit, jak bude dům vypadat po dokončení stavby. Každý nemá představivost a nedokáže si z technických výkresů reálně představit konečný vizuál domu. Vizualizace je jedinečná příležitost jak si ověřit vše, co bylo ve vašich představách. Stejně jako když se staví dům, tak musí projít podobným postupem výstavby ve 3D prostředí. Součástí vizualizace exteriéru může být i vizualizace interiéru, která vám dokonale odprezentuje prostor budoucího bydlení.

Vizualizace exteriéru
Vizualizace rodinných domů pro soukromé osoby

Co je potřeba pro vytvoření vizualizace rodinného domu

Pro zpracování vizualizace rodinného domu je důležité, aby byly k dispozici adekvátní podklady. Je potřeba si říci, že je nutná přesná a finální technická dokumentace, a to i pro prvotní kalkulaci. Značný rozdíl v ceně vizualizace může znamenat fakt, že zadavatel vlastní již hotový 3D model domu, jen si nedokáže zpracovat realistickou vizualizaci. Pro nás to znamená méně modelování. Pokud je 3D model v pořádku, rozdíl může činit i několik tisíc korun za vizualizaci. A to není zdaleka jediný faktor, který cenu ovlivňuje. Proto se nám pokuste poskytnout co nejvíce informací.

Vytvoření vizualizace rodinného domu
Realistická vizualizace rodinných domů
Zpracování realistické vizualizace

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.