Vizualizace rodinných domů

Zpracováváme vizualizace rodinných domů pro různé druhy prezentace – od katalogů, webů, přes inzerci, až po billboardy. Častým zákazníkem bývají firmy, které například nabízejí projekty domů na klíč a potřebují zákazníkovi co nejlépe ukázat, jak bude rodinný dům vypadat. A to díky vizualizaci není nic obtížného. Kvalitní realistická vizualizace je základním kamenem každé moderní prezentace.

Vizualizace rodinných domů pro soukromé osoby

Vizualizace rodinných domů vytváříme pro zákazníky, kteří se například nechávají zpracovat projekt u architekta a chtějí si ověřit, jak dům bude vypadat po dokončení stavby. Každý nemá představivost a nedokáže si z technických výkresů reálně představit, jak bude dům vypadat. Vizualizace je jedinečná příležitost jak si ověřit vše, co bylo ve vašich představách. Stejně jako když se staví dům, tak musí dům projít podobným postupem výstavby ve 3d prostředí. Součástí vizualizace exteriéru může být i vizualizace interiéru, která vám dokonale odprezentuje prostor budoucího bydlení.

Co je potřeba pro vytvoření vizualizace rodinného domu

Pro zpracování vizualizace rodinného domu je důležité, aby byly k dispozici adekvátní podklady. Je potřeba si říci, že je nutná přesná a finální technická dokumentace a to i pro prvotní kalkulaci. Značný rozdíl v ceně vizualizace může znamenat fakt, že zadavatel vlastní již hotový 3D model domu, jen si nedokáže zpracovat realistickou vizualizaci. Pro nás to znamená méně modelování.  Pokud je 3d model v pořádku, rozdíl může činit i několik tisíc korun za vizualizaci. A to není zdaleka jediný faktor, který cenu ovlivňuje. Pokuste se nám  poskytnout co nejvíce informací.

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.