Vizualizace pro firmy

Děláme vizualizace rodinných domů pro použití k různému druhu prezentace, od katalogů, webů, přes inzerci, až po billboardy. Častým zákazníkem bývají firmy, které například dělají projekty domů na klíč a potřebují zákazníkovy co nejlépe ukázat, jak bude rodinný dům vypadat. A to díky vizualizaci není nic obtížného. Kvalitní realistická vizualizace je základním kamenem každé moderní prezentace.

HAVO-BUNGALOV-vizualizace-rodinneho-domu-pohled-ze-zahrady-01

Vizualizace pro soukromé osoby

Vizualizace rodinných domů se dělají pro zákazníky, kteří se například nechávají zpracovat projekt u architekta na rodinný dům a chtějí si ověřit, jak dům bude vypadat po dokončení stavby. Každý nemá takovou představivost a nedokáže si z technických výkresů reálně představit, jak bude dům vypadat. Proto je jedinečná příležitost si nechat udělat vizualizaci a ověřit si vše co bylo ve vašich představách. Stejně jako když se staví dům, tak musí dům projít podobným postupem výstavby ve 3d prostředí, tak jako ve skutečnosti.

RD-DONAUKANAL-vizualizace-rodinneho-domu-u-vidne-01
stella-borgo-vizualizace-exterieru-vily-u-more-01

Co je potřeba pro vytvoření vizualizace

Pro zpracování vizualizace RD je důležité, aby byly k dispozici adekvátní podklady. Je potřeba si říci, že je nutná přesná a finální technická dokumentace a to i pro nacenění. Obrovský rozdíl v ceně vizualizace může udělat, například to, že zadavatel vlastní již hotový 3D model domu, akorát neumí udělat tak realistickou vizualizaci. Pro nás to znamená méně modelování, a pokud je model v pořádku, tak rozdíl může činit i několik tisíc korun za vizualizaci. A to není zdaleka jedinný faktor, který cenu ovlivňuje a proto je důležité nám poskytnout co nejvíce informací i zdanlivě nedůležitých.

RD-ROZROJOVICE-vizualizace-vily-02

Máte zájem o vizualizaci,nebo potřebujete jen poradit?

Jméno
Telefon

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.

E-mail
Vaše zpráva / dotaz

Nebaví vás formuláře?

Zavolejte nám na +420 774 239 411 nebo napište na studio@4f.cz.